wtorek, 2 lutego 2016

Ogrodzenie placu budowy. A co z mszami?Wykonawca organizuje plac budowy, między innymi ogradzając miejsce prac przy budowie kościoła. Tym samym, w czasie prowadzonych prac, nie będzie dostępu do kaplicy w krypcie.
Msze święte w dni powszednie odprawiane będą w dużym spichlerzu.
Msze święte w niedziele i święta będą odprawiane w krypcie (jak dotychczas). Będą przygotowane dwa wejścia: od schodów przy al. Panieńskich Skał i od "starej plebanii" - dojście od ul. Cisowej i parkingów.
W święta, wierni uczestniczący w nabożeństwach, będą mogli korzystać z dotychczasowego parkingu. Prosimy o przemyślane parkowanie, umożliwiające pomieszczenie możliwie największej ilości pojazdów.

Wraz z Wykonawcą budowy staramy się minimalizować utrudnienia powodowane budową, jednak zasady bezpieczeństwa oraz procesy technologiczne narzucają wymagania, które ograniczają możliwość korzystania z zabudowań i miejsc parkingowych, jak to było dotychczas.

2 komentarze:

 1. Witam.
  Chciałbym zgłosić kilka uwag sugesti po dzisiejszej niedzieli

  - przejście koło małego spichlerza moglo by być trochę szersze. Jest problem z mijaniem sie osób
  - proponował bym oznaczyć strzałkami na ogrodzeniu kierunek do wejścia do kościoła. Z czasem ludzie się na uczą, ale ważne by na początku nie błądzili po parkingu
  - o przekazanie parafianom lub umieszczenie makiety że szkicem aby parkować prostopadle do łąki.


  Pozdrawia, Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za sugestie.
   1. Przejście do kościoła (koło małego spichlerza) zostanie poszerzone.
   2. Oznaczenie dojścia było i jest umieszczone na siatce m.in. koło starej plebanii i koło małego spichlerza. Postaramy się umieścić informację w okolicach parkingu koło dużego spichlerza.
   3. Bardzo ważna sugestia. rosimy wszystkich kierujących o takie parkowanie, aby zmieściło się na miejscach parkingowych jak najwięcej pojazdów. Przy "łące" prosimy o parkowanie prostopadłe do niej.

   Usuń